Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Centrum duševního zdraví a podpory v mateřství

775 330 301 info@matara.cz

Metoda Ho´oponopono

Mír navždy,

nyní a na věky věků.

„Já“ Vám dávám svůj Mír,

„Já“ Vám zanechávám svůj Mír,

Nikoliv mír světa,

pouze Můj vlastní Mír.

Mír svého „Já“.

 

Když se chceme něčeho zbavit, měli bychom si – podle Morrnah – tuto modlitbu přeříkat čtyřikrát. Nejlepší je se ji naučit nazpaměť, protože se pak můžeme lépe soustředit na obsah, ale čtení také naprosto postačí.

Morrnah říkala, že jsme počítače. Je v nás plno programů, které jsme si nenatáhli z vlastní vůle. Narodili jsme se na časové přímce, která nezačala naším narozením, ale před ním. Věřila v reinkarnaci, ale říkala, že každý z nás je originál. O tom, s čím jsme do tohoto života přišli, prý většinou vůbec nevíme. naše mysl byla předprogramována daty, která už z velké části nepotřebujeme, ale brání Božství, aby nás inspirovalo. Podle toho, co jsme se od ní přes Dr. ew Lena dozvěděl, je naším úkolem tenhle balast v sobě vyčistit, jiný smysl prý ani život nemá.“

„K Nulovému stavu a Inspiraci vede jediná cesta – čištění.“

Dr. Ihaleakala Hew Len

… a s tím, moji milí, naprosto souzním.

Jestli si k onomu čištění vybereme Ho´oponopono nebo Craniosacrálni biodynamiku nebo Léčebné kódy či Atma Kriya jógu nebo nějakou silnou mantru či jinou techniku, je v podstatě úplně jedno. Hlavní je čistit. Cílem je průzračná čistota naší duše, díky které skrze nás potom může proudit inspirace. Cílem naší cesty je Bůh.

„Ho´oponopono není nic jiného než zjišťování, co se to ve mně děje, že prožívám určitým způsobem určité lidi nebo určité myšlenky.. A pak nastává otázka, jestli jsem ochoten to pustit z hlavy.Jakmile se to podaří, stane se něco podivuhodného. V tom okamžiku se ocitnu v Nulovém stavu, sídle Božství, v JÁ JSEM“, řekl Dr. Hew Len.

„Miluji Tě“ je kód, který spouští proces uzdravování.  Slovy „Miluji Tě“ čistíme sebe.  Slovy „Miluji Tě“ apeluji na Božského Stvořitele, aby vzpomínky v mém nevědomí redukoval na nulu a nahradil je v mé duši a v duši všech lidí myšlenkami, slovy, skutky a činy Božství.

Tak jdeme na to, co říkáte ?

„Jaké je pravé Ho´oponopono? To, které provádíte.“ Joe Vitale

Author Info

spravce

No Comments

Post a Comment